poniedziałek, 25 kwietnia 2011

Wczorajszy wypad za miasto.

Niesamowite jak na tę porę roku upały, 29 stopni C w cieniu, zmobilizowały nas do małego wypadu na łono natury. Las wygląda o tej porze roku szczególnie zachęcająco i można w nim znaleźć odrobinę cienia. Niedaleko położony rezerwat przyrody wydał nam się  wyjątkowo atrakcyjną alternatywą spędzenie czasu na łonie natury.
Z nadzieją na pełny pięknych wrażeń i spokoju dzień z dala od miejskiego tłoku i zgiełku , tym bardziej, że w pobliżu nie ma żadnego jeziora , wyruszyliśmy do miejsca przeznaczenia. Jednak nasze nadzieje na spokojny dzień z dala od cywilizowanego świata spalił na panewce.Nie spodziewaliśmy się takiej nawałnicy szukających podobnych wrażeń ludzi. Mówi się trudno następnym razem będziemy bardziej oryginalni, ale czy to pomoże???
Mimo wszystko mieliśmy bardzo udany Wielkanocny dzień  .
2 komentarze:

  1. No to faktycznie mieliście niezłe upały i tłumy narodu na spacerze. U nas spokojnie, nie upalnie, ciepło, ciut deszczowo. Niedziela i poniedziałek spędziła z nami Z. i była cała zadowolona.
    Gdzie was tam takie upały dopadły to nie wiem. Taki miły kraj hi, hi :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Polala kraj jak kraj, ale ostatnio jesteśmy najcieplejszą częścią Europy ( oczywiście od paru dni). Rowerzyści przejeżdżali z częstotliwością 5 osób na minutę, to mówi samo za siebie. Ale dzień był udany.Fajnie, że Z. była zadowolona.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję, Bedankt, Thanks, Merci, Gracias, Danke, Obrigado

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...